Kontakt           

       

We wspólnocie w szwajcarskim mieście Fryburgu wszyscy przełożeni naszych jednostek europejskich (3 prowincje, 2 proprowincje i 3 wikariaty) spotkali się w dniach 19-20 maja. Był obecny także generał ks. Milton Zonta, który wprowadził znaczące spotkanie z medytacji, i generalny sekretarz ds. misji ks. Agustín Van Baelen, którzy reprezentowali generalat. Spotkanie zainicjowane wiele lat temu jako nieformalne zgromadzenie na rzecz braterskiej wymiany doświadczeń przełożonych niemieckojęzycznych, rozwinęło się wielokierunkowo przez te lata. Obecnie uczestniczą w nim superiorzy wszystkich jednostek w Europie. Pod względem treści spotkanie stało się forum, na którym superiorzy mogą się dzielić myślami na różne bieżące tematy dotyczące naszych wspólnot i członków w Europie.


 

Więcej informacji dla Salwatorianów w sekcji Klauzura

 

Franciscus Jordan

O

Panie, pomóż mi, pokaż mi drogę! Bez Ciebie nic nie potrafię, od Ciebie spodziewam się wszystkiego. Tobie, Panie, zaufałem, nie doznam zawstydzenia się na wieki.

Salwatorianie na Świecie


Anglia  Albania  Australia  Austria  Białoruś  Belgia  Brazylia
Czarnogóra  Czechy  Ekwador  Filipiny  Gwatemala  Hiszpania  
Indie Irelandia  Kamerun  Kanada  Kolumbia  Komory Kongo  
Meksyk   Mozambik  Niemcy  Polska  Rosja  Rumunia  Słowacja  
Sri_Lanka  Stany_Zjednoczone  Surinam  Szkocja  Szwajcaria  
Tajwan  Tanzania  Ukraina  Wenezuela  Węgry  Włochy

                                                    

Policy: Privacy - Cookies